NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


czwartek, 9 sierpnia 2012

PIZZERIA ADRIANO
PIZZERIA ADRIANO
GDAŃSK MORENA


pizza, sałatki, dania obiadowe


80-255 Gdańsk, ul. Myczkowskiego
tel. 504 768 999

tu: zamów on-line z dostawą do domu

1 komentarz:

 1. Pizzeria Adriano to mikroskopijny lokal z dwoma stolikami na gdańskiej Morenie. Cisza, spokój, piękna okolica... Do tego sielskiego obrazka brakuje jednak dobrego jedzenia. Pizze w tym lokalu są bez wyrazu. Zamówiona przeze mnie pizza składała się z kurczaka i pieczarek. Naprawdę w daniu trudno było rozróżnić co się akurat jadło. Całość smakowała tak samo czyli nijak.

  Potrawy włoskie, to potrawy pachnące ziołami. W tym lokalu ich nie uświadczysz. Nie wiem czy to efekt ich nieużywania w tym lokalu czy też efekt używania czegoś, co wyglądało jak suszone warzywa sprzedawane jako "jarzynka". Samo suszone oregano, którym posypuje się pizzę tuż przed podaniem, to zdecydowanie za mało. Warto również użyć chociaż odrobinę soli. Z drugim z zamówionych placków było podobnie.

  Ogólna ocena dania: ** / *****

  Warto również wspomnieć o promocji "Klubu Zniżek", bo informacja nie do końca była zgodna z prawdą. Hasło reklamowe oferty brzmiało "9,90zł za zamiast nawet 20zł za dowolną pizzę do 30 cm z sosem, spaghetti lub pierogi". Oferta sugerowała, że oszczędza się ponad 50%. Prawda jest trochę inna... Najdroższa pizza kosztowała 17zł - większość jest w cenie 12-14zł, pierogi 11zł a makaron 13-14zł. Stąd wniosek, że spora część kuponu przepadała... Mój błąd, że nie sprawdziłem cennika przed zakupem oferty.

  Jedno wiem na pewno: do tego lokalu już nie wrócę.

  OCENA LOKALU:
  jedzenie: 1/5
  ceny: 5/5
  stosunek jakości do ceny: 3/5
  wystrój lokalu: 4/5
  obsługa: 3/5

  OdpowiedzUsuń

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html