NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


piątek, 10 sierpnia 2012

PIEROGARNIE ZAPIECEK WARSZAWAPIEROGARNIE ZAPIECEK
WARSZAWA

pierogi

00-288  Warszawa, ul. Świętojańska 13
tel. 22 635 61 06

5 komentarzy:

 1. Zapiecek to sieć pierogarni ulokowanych w różnych punktach miasta. Małe kameralne lokale z fantastycznym wystrojem. Osobiście polecam lokal umieszczony na Starym Mieście przy ul. Świetojańskiej, urządzony w stylu wiejskim.

  Jeśli pierogarnia, to oczywiście różne wariacje tej potrawy: tradycyjnie, na słodko, na ostro... Podawane ze skwarkami, z masłem, z bitą śmietaną. Słowem: bogate menu. Porcje "dziadka" i "babci" różniące się ilością pierogów (minimum to 9 szt). Wybrałem tradycyjne pierogi z kapusta i grzybami polane roztopionym masłem. Pyszne Ciasto idealnej twardości, pierogi sporej wielkości z pysznym nadzieniem. Farsz z siekanej kapusty kiszonej, nie za kwaśnej z wyraźnym posmakiem grzybowym. Prawdziwa gratka dla miłośników tego dania

  OdpowiedzUsuń
 2. Smakowicie i nie drogo - na pierogi czy placek po węgiersku jak najbardziej, zawsze wpadam do zapiecka, spory wybór, fajna obsługa, nic dodać nic ująć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tym Zapieckiem naprawdę jest racja. Można za dobre pieniadze bardzo dobrze się najeść i to nie tylko jeśli chodzi o pierogi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jedzonko dają bardzo dobre, nasza krajowa kuchnia rządzi, bigosik, pierożki, placki ziemniaczane, kompot z suszu, jest w czym wybierać i do tego nie jest drogo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. dla mnie super, rewelacyjne pierogi, duże porcje, nie drogo, fajna miła obsługa i dobra lokalizacja, zdecydowanie warto podejść!

  OdpowiedzUsuń

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html