NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


piątek, 10 sierpnia 2012

RESTAURACJA KLEOPATRA GDANSK
RESTAURACJA KLEOPATRA
GDAŃSK STARE MIASTO

DANIA OBIADOWE

80-828  Gdańsk, ul. Długi Targ 17/18
tel. 58 719 22 96


4 komentarze:

 1. Z tego co się dowiedziałem, mieliśmy przyjemność być obsługiwani przez właściciela lokalu. Fakt ten wiele wyjaśnia. Na starcie gdy postanowiliśmy przenieść się do drugiego pomieszczenia, ktoś zaczął dosłownie krzyczeć zza baru, że tam nie wolno, bo to dla palących. Usiedliśmy. Podszedł do nas ów kelner/właściciel od razu z pytaniem czy jesteśmy z grupera. Byliśmy. Usłyszeliśmy, że nie możemy tu siedzieć, bo (cytat) "tu przychodzą goście" i zaprasza nas do małego stolika dla dwojga. Już wszystko było jasne... Dania jak dla dzieci. Frytek kilka na talerzu, odgrzewane. Ryba rozwodniona, wręcz rozpadała się na talerzu. Zdecydowanie była mrożona i to z dużą ilością glazury. Surówek było najwięcej, niestety nie są one świeżo krojone.. Zamówiłem kawę na czas oczekiwania, by do posiłku poprosić jeszcze o colę, na co usłyszałem, że to już nie mieści się w kuponie... Musiałem zapłacić od razu, bo chyba mi nie uwierzył, że zrobię to przy wyjściu. Aha, "sos majonezowy" to zwykły majonez, w dodatku chyba firmy Biedronka. Szok i wielkie rozczarowanie. Zdecydowanie odradzam.

  OCENA LOKALU:
  jedzenie: 1/5
  ceny: 3/5
  stosunek jakości do ceny: 1/5
  wystrój lokalu: 4/5
  obsługa: 1/5

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.trojmiasto.pl/Kleopatra-o39176.html23 listopada 2013 09:28

  Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziś mieliśmy okazję "gościć" w tej restauracji, i tak jak w/w wypowiedzi przyciągnął nas ładnie wyglądający ogródek i miły kelner który zachwalał menu. Złożyliśmy zamówienie i weszliśmy do środka.... a tam .... porażka, kurz na parapetach taki że chyba z tydzień nikt tam nie sprzątał, brudne stoliki, świecznik oraz solniczka/pieprzniczka itp. ustawione na naszym stoliku dosłownie OBLEPIONE BRUDEM ! Co do jedzenia.... wstyd żeby podawać TO COŚ gościom, karkówka - podeszwa, odsmażana chyba z 10 razy o jej wielkości nie wspomnę bo NIKT by się tym nie najadł !! Przy płaceniu rachunku, jak tylko obsługa usłyszała krytyczne zdanie na temat ich jedzenia - nagle wszyscy jakby tego nie słyszeli i nie potrafili przyjąć krytyki !! LUDZIE UNIKAJCIE TEGO JEDZENIA !!!!!!! A na dodatek pani kelnerka wyrzuciła nasz rachunek i nie wydała nam reszty ! Fakt nie była to jakaś kwota wygórowana ale przyznawanie sobie samej napiwku jest chyba szczytem bezczelności tym bardziej jeśli mowa o tak gó#nianym jedzeniu !

  OdpowiedzUsuń
 4. W Gdańsku na ul. Długiej jest taka sobie restauracja Kleopatra która przebija wszystkie restauracje w Polsce. Kelnerzy i promotorzy zmieniają się jak rękawiczki, zwalnia ich szef lub sami nie wytrzymując odchodzą. Gdyby to było zwykłe odejście to byłoby super, wyrzucani są z krzykiem i przekleństwami bez zapłaty za przepracowane godziny. W okresie zimowym zmarznięty promotor wchodząc na nędzny posiłek dostaje zimną zupę, wiecie dlaczego zimną? bo gorącą za długo jadłby. Musi zjeść ją w dwie trzy minuty i dalej do roboty. Gdy szef jest wyrozumiały i panuje dobra atmosfera to można wytrzymać nawet 12 godz. na nogach, ale jak właściciel jest taki jak w Kleopatrze to praca staje się koszmarem. Pozdrawiam wszystkich studentów którzy muszą harować w restauracjach. Pozdrawiam i przestrzegam przed Kleopatrą, jeśli chcecie zachować zdrowie i swoją godność unikajcie z daleka to piekielne miejsce.

  OdpowiedzUsuń

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html