NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


piątek, 10 sierpnia 2012

SIOUX POZNAŃ


RESTAURACJA SIOUX
POZNAŃ


kuchnia amerykańska, dania obiadowe, makarony, pizza


61-773  Poznań, ul. Stary Rynek 93
tel. 61 851 62 86

1 komentarz:

 1. W poszukiwaniu w Poznaniu knajpy w której byłby ktoś więcej niż tylko personel trafiłem do restauracji sieciowej Sioux na Starym Rynku. Niestety nie był to najlepszy wybór. Sama restauracja jest mała i ciasna. Wszelkiego rodzaju zapachy z otwartej na salę kuchni mieszały się tworząc cokolwiek duszącą atmosferę. Raczej mało komfortowe warunki do spędzania czasu.

  Podana "sałatka osadników greckich" ogólnie dobra. Warzywa świeże i chrupiące - choć jak dla mnie zbyt suche. Zabrakło w nich sosu.

  Danie główne... hmmm... jeśli ktoś lubi pierś kurczaka o zapachu smażonej ryby, to pewnie będzie zadowolony z tej potrawy. Mnie osobiście to przeszkadzało. Mięsa w porcji było sporo, było ono soczyste i dobrze doprawione ziołami, ale ten rybny zapach... Frytki - rewelacja. Idealnej chrupkości i nie za mocno zrumienione. "Bukiet surówek sezonowych" cokolwiek zleżały :(

  Sioux raczej trudno - pomimo nazwy - klasyfikować jako "restaurację". Jak dla mnie jest to typowy fastfood z cenami trochę wyższymi od przeciętnych.

  OCENA LOKALU:
  jedzenie: 3/5
  ceny: 4/5
  stosunek jakości do ceny: 2/5
  wystrój lokalu: 3/5
  obsługa: 3/5

  OdpowiedzUsuń

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html