NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


poniedziałek, 15 lipca 2013

RESTAURACJA SICILIA LA CASA DELLA MAFIA GDAŃSK

RESTAURACJA SICILIA
Gdańsk

kuchnia włoska

sprawdź menu


80-844 Gdańsk, Pańska 7/8
tel. 516 622 849

1 komentarz:

 1. Dzisiejsze wyjście można podsumować jako wyjątkowo udane. Co prawda wizyta w lokalu nie obyła się bez drobnego zgrzytu, ale na szczęście wszystko zakończyło się happy endem :)

  Udało się szczęśliwie zarezerwować stolik, co - biorąc pod uwagę szaleństwo związane z Jarmarkiem Św. Dominika i dniem świątecznym oraz faktem, że pizzeria jest w centrum gdańskiej Starówki - nie było wcale takie oczywiste. Kiedy się stawiliśmy w lokalu okazało się, że na danie trzeba będzie czekać 40 minut... Cóż, czego się nie robi w nadziei na pyszne jedzenie :) Po godzinnym oczekiwaniu przemiła Pani z obsługi podeszła z informacją, że zabrakło głównego składnika w mojej pizzy - pieczarek - i czy można zamienić go na coś innego. Po dalszych 15 minutach otrzymaliśmy upragnione dania. Ku mojemu wielkiemu pozytywnemu zaskoczeniu obsłudze udało się zdobyć pieczarki :) a my otrzymaliśmy rekompensatę za niedogodność :)

  Pizza okazała się niebiańsko pyszna. Ostatni raz tak pyszny placek jadłem kilka lat temu w restauracji w Gdyni, której niestety już nie ma. Ale nie ma co się dziwić smakowi: zarówno w Gdyni, jak i tutaj pizze są przygotowywane przez Włochów. Widać to zarówno w podawanym cieście jak i jego smaku. Na cieniutkim dobrze wypieczonym cieście znalazł się sos z przetartych pomidorów, wilgotne a nie wysuszone pieczarki, pyszna szynka parmeńska, która nie była wysuszona na wiór, jak to się często przytrafia w innych lokalach oraz suszone pomidory.

  Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal!

  Jedyne do czego można się przyczepić, to podanie przystawki razem z daniem głównym, co przy ponad godzinnym czasie oczekiwania na danie główne można uznać za spory minus.

  OdpowiedzUsuń

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html