NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


wtorek, 27 sierpnia 2013

THE MEXICAN WARSZAWA

THE MEXICAN
Warszawa

kuchnia meksykańska

sprawdź menu

Warszawa 00-161, Podwale 29
tel. 22 635 32 32 

1 komentarz:

  1. Po kuchni meksykańskiej można się spodziewać dobrze przyprawionych potraw. Wybrane przeze mnie dwie potrawy były ogólnie przeciętne. Jako pierwsze zamówiłem "takos" z mięsem wieprzowym. Otrzymałem dwa placki umieszczone na drewnianym talerzu. W obu było w zasadzie tylko mięso pokrojone w duże kawałki: żylaste i twarde. Same placki były mocno wysuszone i przy próbie zjedzenia ich się łamały. Sos "medium" był dosyć ostry. Całość umieszczona na paście z rozgniecionej gotowanej fasoli. Kukurydzy czy papryki nie wyczułem w potrawie. Następnym daniem było "lomo desperados", czyli pieczony na grillu karczek wieprzowy z masłem bazyliowo-musztardowym, pieczonymi ziemniakami i warzywami. Mięso bardzo żylaste i niedopieczone. Twarde i trudne do pokrojenia. Masło położone na niewielkim kawałku mięsa. Zdecydowanie nie doprawione ani nie dosolone. Sałatka meksykańska trudna do zjedzenia: groszek wysuszony i trudny do pogryzienia, kukurydza tak samo. Zjedzenie tego było sporym wyzwaniem...

    Obsługa liczna, ale mało zainteresowana klientem. Z wyjątkiem tych, którzy przychodzili lub wychodzili z lokalu. To ciągłe wołanie przez wszystkich kelnerów i kelnerki do każdego klienta "dzień dobry" lub "do widzenia" było po pewnym czasie dosyć irytujące. Zwłaszcza, że kilku kelnerów pokrzykiwało do tego samego klienta z różnych części ogródka.

    W lokalu do posiłku była tzw. "dolewka" napoju. Problem w tym, że ogródek znajduje się na "poziome 0" a sam lokal w podziemiach. Żeby dotrzeć do nalewaka trzeba pokonać slalomem między stolikami cały ogródek i po schodach zejść do podziemi. Szkoda, że właściciel lokalu nie pomyślał, żeby umieścić nalewak pod zadaszeniem na "poziome 0", gdzie znajdował się też bufet barmański.

    Ogólnie: nie polecam.

    OdpowiedzUsuń

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html