NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


niedziela, 29 września 2013

Bonduelle - sosy pełne warzyw

OPIS PRODUCENTA:

Bogactwo warzyw w pysznym sosie to doskonały sposób na szybki, a jednocześnie smaczny i zdrowy obiad! 4 unikalne receptury z różnych stron świata: Pikantny Meksyk, Węgierska Uczta, Aromatyczna Prowansja, Słoneczna Italia.

Sosy pełne warzyw Bonduelle –  4 unikalne receptury z różnych stron świata

Bonduelle przygotowało pyszną propozycję dla wszystkich zabieganych wielbicieli witamin – tym razem przebojowe warzywa pojawią się w zupełnie nowej odsłonie. Linia gotowych sosów z dużymi kawałkami warzyw w 4 nowych smakach, inspirowanych kuchniami z różnych zakątków świata, to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą gotować szybko, ale jednocześnie zdrowo i smacznie. Idealnie sprawdzi się przy dowolnej okazji – jako codzienne danie dla zabieganego singla, ale też jako obiad dla najbliższych.


Trzeba przyznać, że jest to pierwszy z gotowych sosów, który zawiera w słoiczku więcej warzyw niż sosu. Jest to miłe zaskoczenie, ponieważ jak do tej pory nawet w markowych sosach zawartość warzyw wahała się w granicach od 0,5% do 4-5%. Resztę stanowił sos. Dodatkowo - zgodnie z deklaracją na opakowaniu - kawałki warzyw są duże. Jak dla mnie - rewelacja. Polecam zdecydowanie :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html