NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


sobota, 21 września 2013

B.O.S.S. by KFC

Jak podaje KFC "Nadchodzi szef wszystkich szefów. Tak wielkiej kanapki jeszcze w KFC nie było". B.O.S.S. to chrupiąca sałata, czerwona cebulka, plasterki ogórka, aromatyczny ser cheddar i dużo... bardzo dużo marynowanego kurczaka w łagodnej chrupiącej panierce.

Hmmm... czy na pewno? Osobiście jestem rozczarowany tą kanapką. Pierwsze skojarzenie: kalka kanapki BigMac z McDonalds: przekrojona bułeczka na 3 części z dwoma kawałkami mięsa (kurczak), warzywami i sosem.

"Tak wielkiej kanapki w KFC jeszcze nie było". Było i nadal jest. Grander jest zdecydowanie większy. A sam B.O.S.S. jest taki duży tylko na zdjęciu :(   Nie ukrywam, że po rozpakowaniu byłem niemiło zaskoczony rozbieżnością pomiędzy tym, co producent podaje na zdjęciu a tym co dostałem. Na pewno nowa kanapka jest droga, droższa od odpowiednika u konkurencji.

Ogólnie nowa kanapka nie powala na kolana. Jest dobra, ale tylko dobra. 2 komentarze:

  1. Z opisu kanapki wyczytałam, że panierka do mięsa jest łagodna. Dobre sobie. Pieprz, pierz, pieprzem posypany, nic więcej, ZAMORDOWANY smak kurczaka, droga i wcale nie tak duża... Zdecydowanie pozostanę przy starszych pozycjach KFC.

    OdpowiedzUsuń
  2. to zależy od kfc(a dokładnie kierownika i ciecie kosztów) dali ci złe mięso. Idz do innego. Ja jest z Wrocka i polecić mogę tylko te w pasażu, po otwarciu dobre było tez na Kromera, ale juz schodzi na psy. Rożnicę rozmiary stripsów jakość panierki. Najgorzej jest na rynku.

    OdpowiedzUsuń

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html