NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


wtorek, 31 grudnia 2013

SWEETEA WARSZAWA

SWEETEA
WARSZAWA

kawiarnia
sprawdź menu

Warszawa 00-272, Wąski Dunaj 4/6/8

tel. 601 546 909

1 komentarz:

 1. W czasie ostatniego pobytu w Warszawie, idąc uliczkami Starego Miasta trafiłem na malutką, ale jakże pełną wdzięku kawiarnię, do której postanowiłem wejść.

  Jakie było moje zdziwienie, gdy po wejściu, w przeczystej bieli zaprawionej delikatnym błękitem, mogłem zająć miejsce na drewnianej ławeczce przyozdobionej poduchami z ciasteczkowymi motywami. Chwilę po zajęciu miejsca, przesympatyczna Pani podała kartę i zaproponowała coś słodkiego i dobrego.
  Przyznam w sekrecie, że skusiłem się na naleśniki z owocami, nutellą i serkiem mascaropne. Do naleśników zamówiłem czarną herbatę earl grey.

  Po chwili wyczułem zapach świeżo smażonych naleśników ... to było niesamowite uczucie. W kawiarni świeżutko przygotowywane były naleśniki. W między czasie otrzymałem podaną w dzbanku herbatę, filiżankę oraz cytrynę.

  W końcu na stół przyniesiono przygotowane świeżutko danie. W sumie nie były to znane wszystkim naleśniki, ale przypominały one raczej amerykańskie pancakesy. Okraszone cukrem pudrem w smaku były znakomite. Świeżutkie owoce, krem nutella i ozpływający się w ustach serek mascarpone. Przepyszna herbata dopełniała całości smaku.

  Smak tych słodkości był zaskakujący i przepyszny.

  Polecam wszystkim, którzy lubię kameralne spotkania - kawiarenka jest naprawdę malutka. Ale w tej maleńkości tkwi urok, pyszny smak i ludzka serdeczność.

  OdpowiedzUsuń

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html