NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


piątek, 31 stycznia 2014

Bollywood Lounge Warszawa

Przy okazji służbowych podróży bardzo często mam okazję poznawać nowe restauracje, do których pewnie w normalnych okolicznościach bym nie zawitał. Tak też było przy okazji Bollywood Lounge w Warszawie. 


Szukając ciekawego miejsca do miłego spędzenia czasu i zjedzenia czegoś niekonwencjonalnego wybór padł na kuchnię indyjską. Nie ukrywam, że do wejścia do tej restauracji zmotywował mnie jej wystrój, Typowo indyjski: wielkie sofy w kolorze turkusowym, mnóstwo drewna,
ciekawe dekoracje na ścianie, fajki wodne w tle i indyjska obsługa :)

Poprosiłem o polecenie dania rybnego. Otrzymałem rybę w bardzo gęstym sosie sojowym z dodatkiem octu balsamicznego. Średniej wielkości kawałki marynowanej i opiekanej ryby, podanej z dużymi kawałkami warzyw "al dente": papryki czerwonej i zielonej oraz cebuli. Do tego miseczka idealnie ugotowanego ryżu jaśminowego. Danie bardzo smaczne, aczkolwiek pikantne ze względu na sos. 

Porcja jest średniej wielkości. Nie pozwala jednak na to, żeby zaspokoić w pełni głód. Jeśli więc ktoś wpadł tutaj, żeby się najeść, to na jednym daniu nie poprzestanie. Warto o tym pamiętać, ponieważ ceny są umiarkowanie wysokie. Moje danie kosztowało 35zł. Warto jednak, ponieważ smak dania jest rewelacyjny.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html