NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


niedziela, 26 stycznia 2014

RESTAURACJA POD JABŁONKĄ ŁÓDŹ


RESTAURACJA "POD JABŁONKĄ"
ŁÓDŹ

kuchnia polska

sprawdź menu

Łódź 91-356, Koniczynowa 1 

tel. 692 459 399


2 komentarze:

 1. Podczas ostatniego pobytu odwiedziłem malutki bar po rewolucjach prowadzonych przez Magdę Gessler.

  No i byłem zaskoczony. Zaskoczony bardzo miło.

  Kilka stolików i fajna atmosfera. Na każdym stoliku jabłuszkowa cerata, która w tym akurat wypadku dodaje uroku.

  Co do posiłku: zamówiłem stek - średnio wysmażony, frytki, zestaw surówek i do popicia jabłkowy kompot. Stek - przepyszny w smaku, soczysty i dobrze doprawiony, domowe frytki oraz surówki: z białej kapusty, z buraczków i marchewki. Połączenie może średnie - ale same surówki świeże i pyszne w smaku. Istnym hitem baru "Pod Jabłonką" jest jabłkowy kompot. Prawdziwy smak jabłek - bez konserwantów.

  Ogólnie serdecznie polecam, wskazując oprócz bajecznego smaku, również bardzo przystępne i łagodnie obchodzące się z naszymi kieszeniami ceny.

  Ocena ogólna 5 / 5.

  OdpowiedzUsuń
 2. Byliśmy Pod Jabłonką dwa razy.Pierwszy raz w lipcu,zamówiliśmy ziemniaki i kotlet z jajkiem.Kotlet twardy ziemniaki z poprzedniego dnia odgrzewane.Pomyśleliśmy że to wakacje być może mało mało klientów i zostawało z poprzedniego dnia.Spróbowaliśmy we wrześniu,ale znowu to samo.Zamówiliśmy rybę z ziemniakami i okazało się,że ryba to była gruba panierka a ryby cieniutki listeczek i oczywiście ziemniaki niesłone i smakowały jak z poprzedniego dnia.Nie polecam szkoda pieniędzy i czasu

  OdpowiedzUsuń

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html