NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


czwartek, 20 lutego 2014

Barocco Sopot

Nie często się zdarza, żebym wrócił do tej samej restauracji w przeciągu bardzo krótkiego czasu. Jednak smak steka tak mnie zachwycił, że postanowiłem wrócić i spróbować innych dań, serwowanych przez tę restaurację.

Podczas tej wizyty wybór padł na "ostrą zupę gulaszową z trzema rodzajami wołowiny" oraz "mix grillowanych mięs podawany z zapiekanymi ziemniakami i flambirowanymi warzywami". 

Danie główne składa się z trzech kawałków mięsa (polędwica wieprzowa, filet z piersi kurczaka, karkówka), dwóch kulek zapieczonego puree ziemniaczanego oraz warzyw grillowanych. Nie ukrywam, że o ile w przypadku steka brak przypraw był atutem, o tyle w przypadku tego zestawu mięs był to spory minus. Pierś z kurczaka, w której nie były wyczuwalne w ogóle sól czy pieprz, że nie wspomnę o innych przyprawach powodował, że mięso było po prostu nijakie w smaku. Nie było też w tym daniu nic, co mogłoby wzmocnić czy przełamać ten nijaki smak. Nie pomógł również dodawany do dania sos BBQ, ponieważ w połączeniu z nijakim w smaku mięsem dominował w smaku.

Zdecydowanie lepsza w smaku była zupa gulaszowa. Gęsta, ostra - ale w sposób podkreślający smak mięsa oraz pyszna. Faktycznie też mięsna: było w niej sporo kawałów wołowiny, a minimalna ilość warzyw.


Barocco Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html