NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


środa, 5 lutego 2014

RESTAURACJA I HOTEL MARIE LUISA PRAGA / CZECHY


RESTAURACJA I HOTEL MARIE LUISA
PRAGA / CZECHY

kuchnia europejska


Praga, Czechy, 
Krnska 350/26
tel. +420 286 851 738  www.marie-luisa.cz


1 komentarz:

  1. Wybierając się do Pragi warto zatrzymać się w hotelu Marie Luisa. Hotel mieści się w peryferyjnych częściach Pragi, jednak dzięki bardzo dobremu skomunikowaniu z centrum nie stanowi to praktycznie żadnego problemu. Bardzo blisko hotelu znajduje się przystanek autobusowy, skąd można dojechać do peryferyjnej stacji metra Kbely, a stamtąd już bezpośrednio można się dostać do centrum miasta. Droga zajmuje łącznie około 40-45 minut. Nie ma również problemu, żeby w miarę szybko się dostać do hotelu nawet późnym wieczorem.

    Hotel składa się z dwóch budynków, jest bardzo przestronny i przytulny. W cenie pokoju dwuosobowego dostaliśmy pokój w wewnętrznym budynku. Składał się z przestronnej sypialni z dużym i wygodnym łóżkiem, pokoju wypoczynkowego z wygodnymi fotelami i telewizorem, małego aneksu kuchennego, gdzie można sobie coś na szybko ugotować i łazienki, Minusem jest niestety łazienka, ponieważ jest bardzo malutka. Kabina prysznicowa też jest mała, więc branie prysznica nie jest komfortowe.

    Hotel posiada przestronną restaurację, która serwuje dania kuchni europejskiej. Ceny nie należą do niskich, ale jest to rekompensowane pysznym jedzeniem. Zdecydowanie polecam pysznego czeskiego knedla podawanego z mięsem w sosie i surówkami. Naprawdę warto spróbować.

    W hotelu spędziliśmy trzy doby i pobyt uważam za bardzo udany. Naprawdę nie warto przepłacać za hotel bliżej centrum, ponieważ odległość od centrum nie stanowi żadnego problemu.

    OdpowiedzUsuń

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html