NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


czwartek, 8 maja 2014

PETRI: Filety śledziowe wędzone w sosie / LIDL


Producent: Norda Fisch Feincost GmbH
Dystrybutor: LIDL
Rodzaj: danie gotowe
Opakowanie: puszka 200g /120g ryby
Czas przygotowania: produkt gotowy do użycia
Cena: 4,99 zł
Wymagane inne produkty do przygotowania dania: nieOpis producenta: Wędzone filety śledziowe ze skórą(60%) w sosie pomidorowym z warzywami.

Ocena: 
Nie ukrywam, że z pewnym wahaniem kupiłem testowaną puszkę. Ostatnimi czasy mocno zniechęciłem się do wszelkiego rodzaju rybnych i mięsnych produktów gotowych do spożycia. W celu obniżenia ceny za opakowanie producenci stosują różnego rodzaju chwyty marketingowe w stylu np.: takiego wycięcia etykiety i umieszczeniu jej na opakowaniu, żeby kupujący miał wrażenie, że kupuje opakowanie prawie w 100% wypełnione pysznymi koreczkami śledziowymi, a nie cebulą. Jednak jak do tej pory nie pobił chyba jeszcze nikt producenta oferującego "mielonkę turystyczną" w puszcze o zawartości mięsa... 10% :)

Wróćmy jednak do naszego śledzia w puszcze. Po otwarciu puszki widzimy pięknie uwędzonego fileta rybnego, przykrytego niewielką ilością sosu. Na oko widać, że ryby jest więcej niż deklarowane przez producenta 60%. Ryba jest fantastyczna w smaku. Sos jest prawdziwym sosem pomidorowym, a nie rozwodnionym koncentratem. Gęsty, zawierający widoczne kawałki warzyw, bardzo smaczny i doskonale współgrający ze smakiem ryby.

Zdecydowanie warto kupić!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html