NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


niedziela, 21 września 2014

Soprano Gdańsk

Restauracja Soprano była jednym z tym lokali, do których chętnie wracałem. Dobre jedzenie, sympatyczna obsługa i miłe wnętrze to powody moich powrotów do tego lokalu.

Kolejna wizyta należała jednak do średnio udanych. Wnętrze nadal przytulne, obsługa nadal przyjazna klientowi, jedzenie jednak z pysznego stało się tylko dobre. Dobre, czyli takie jak w przeciętnej knajpie. 

Zupa pomidorowa była dobra, ale tylko dobra. Gęsta o wyraźnym smaku pomidorów. Ale brakowało jej "pazura", który był obecny w smaku zupy podczas poprzednich wizyt.
Danie główne to żeberka w sosie podane z frytkami i surówkami. Mięso było kruche i delikatne, lekko przerośnięte tłuszczem i z niewielką kostką. Sos smakował lekko syntetycznie. Frytki były zdecydowanie za mocno przesiąknięte tłuszczem. Surówka była świeża i smaczna.Po kilku dniach - ponowna wizyta w restauracji. Tym razem było tak, jak zawsze czyli bardzo dobrze.


Na przystawkę: sałatka grecka. Bardzo duża, bardzo świeża i bardzo smaczna. Poszczególne składniki w dobrych proporcjach, tzn. sałata nie była dominującym składnikiem dania. Sałatka podana z sosem vinegrette, bardzo łagodnym w smaku i bardzo mi smakującym. 
Danie główne to zrazy wołowe podane w sosie własnym, frytki i zestaw surówek. Mięso delikatnie przyprawione, bardzo kruche i miękkie. Wołowina nie była wysuszona. Sos podany do mięsa naturalnie gęsty, bardzo dobry w smaku. Frytki - tym razem - doskonałe. Surówki smaczne i świeże.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html