NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


poniedziałek, 13 października 2014

WOOK... degradacja do fastfoodowego poziomu

Wook to sieciówka którą pamiętam jako miejsce, gdzie można zjeść smaczne dania orientalne w przyzwoitej cenie. Idąc tym tropem udałem się do lokalu znajdującego się w pasażu CH Matarnia w Gdańsku.

Pierwsze moje wrażenie: chlew. Popołudnie. środek tygodnia. Ruch w restauracji umiarkowany. Podłoga pokryta czerwoną i czarną wykładziną pokryta była niezliczoną ilością resztek jedzenia oraz papierków. Na brudnych stolikach pozostałości po klientach. Liczna, ale zupełnie niezainteresowana panującym brudem obsługa. Na uwagę, że mogli by posprzątać ten chlew odpowiedź: mięliśmy dużo klientów. Udało się nam zając wolny i czysty stolik.


Zamówiłem zestaw składający się z 9 miseczek + jedna dodatkowa miseczka (2 x ryż, 2 x surówka, 2 x kurczak, 2 x wołowina, 2 x wieprzowina). Nie ukrywam, że jakość jedzenia była adekwatna do wyglądu restauracji. Ryż chłodny i jałowy w smaku, pomimo tego, że był podany z warzywami. Wyjątkowo nieapetycznie podany. Kawałki wołowiny były twarde i gumowate. Pomimo tego, że podane z różnymi sosami jednakowo paskudne w smaku. Z całego zaserwowanego dania jedynie kurczak w chrupiącej panierce oraz wieprzowina były smaczne.

Zdecydowanie nie polecam. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html