NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


poniedziałek, 9 lutego 2015

RESTAURACJA SET GDAŃSK


SET
GDAŃSK
Instagram

kuchnia polska

sprawdź menu

Gdańsk, Grunwaldzka 309

tel. 58 550 07 43    


1 komentarz:

  1. Restauracja SET to lokal mieszczący się w jednym z gdańskich Centrów Handlowych. Lokal jest urządzony bardzo nowocześnie, jednak przy tym jest bardzo przytulny. Miła i sprawna obsługa. Ceny raczej wysokie jak na lokal w niewielkim centrum handlowym.


    Zamówione danie to polędwiczki wieprzowe w czerwonym winie z karmelizowaną cebulą i winogronami na kluseczkach gnocchi. Niewątpliwym atutem potrawy był sposób jej podania. Poszczególne składniki były już mniej atrakcyjne. Mięso to najmniej udana część zamówienia. Trzy bardzo malutkie plasterki polędwiczki wieprzowej były lekko twardawe i gumowe. Przesiąknięte winem, które nie zdążyło odparować. Podane z winogronami i cebulą tworzyło mało apetyczną wizualnie całość. Dodatek to zrumienione na złoto gnocchi - bardzo smaczne. Całość uzupełniło kilka listków sałaty podanych z ciekawym w smaku sosem vinegrette i mini sałatką sezonową oraz surówka z kapusty.


    Kolejne danie, to reklamowane przez lokal - jako prawdopodobnie najlepsze w Trójmieście - żeberka. Danie rozczarowało. Kilka kawałków mięsistych żeberek bez wyraźnie określonego smaku, poza dużą ostrością. Delikatne i miękkie mięso podano z kilkoma opieczonymi ziemniakami, które były zwiotczałe i nie miały chrupiącej skórki. Jako dodatek: zestaw surówek, który się pojawił w poprzednim daniu.

    Ogólnie: raczej nie polecam.

    OdpowiedzUsuń

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html