NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


poniedziałek, 6 kwietnia 2015

III Festiwal Smaków Food Trucków 11-12.04.2015 Gdańsk

III Festiwal Smaków FOOD TRUCKÓW, który się odbył w kwietniowy weekend na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich był kolejną okazją do spróbowania streetfood'owego jedzenia. 

Podczas tegorocznej edycji festiwalu w Gdańsku zaprezentowało się 25 fooftrucków z całej Polski, oferując: burgery (m.in. Beef'n'roll, Burger na kółkach, SurfBurger), frytki belgijskie, zapiekanki czy naleśniki. 

Tegoroczna edycja festiwalu cieszyła się dużą popularnością. W efekcie przy najpopularniejszych foodtruckach na zamówienie i wydanie jedzenia trzeba było czekać ponad pół godziny. Zdecydowanym plusem tej edycji festiwalu były miejsca do siedzenia pod zadaszeniem

Spróbowałem burgera z  Beef'n'roll oraz frytki Belgijki.

Instagram

Instagram

Instagram

Frytki były, jak zawsze, doskonałe w smaku. Ekstremalnie grube, pysznie chrupiące. Burger nie był niestety tak dobry, jak podczas zeszłorocznego festiwalu. Zamówiłem dokładnie tego samego burgera, czyli Beef'n'roll. Zacznę od bułki: była nieapetyczna i zdechła, niechrupiąca. Wołowina była sucha. Sos, który miał być ostry, był nijaki w smaku. Półgodzinne oczekiwanie na danie powodowało, że burger był chłodny. To nie był niestety ten burger, który mnie zachwycił w zeszłym roku. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html