NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


czwartek, 6 sierpnia 2015

ON/OFF GDYNIA

ON/OFF
GDYNIA
Instagram

kuchnia polska, amerykańska
sprawdź menu

Gdynia, Olimpijska 2

tel.: 607 33 44 66
 

2 komentarze:

 1. Ogólna ocena restauracji: 1/5
  Obsługa: 2/5
  Menu: 3/5
  Jakość potraw: 1/5
  Klimat i wystrój: 5/5
  Przystępność cen: 4/5
  To była: moja pierwsza wizyta
  Charakter wizyty: we dwoje
  Czy polecasz ten lokal Zdecydowanie nie
  Jednym zdaniem...: Kulinarna porażka
  Twoja opinia: Dzisiejsza wizyta w restauracji On/Off okazała się totalną porażką kulinarną. Nie chcę być złym wróżbitą na starcie tej restauracji, ale nie mogę - jako smakosz - kłamać w opiniach.

  Zamówiłem krem z raków, steka z koscią oraz na deser sernika z dodatkiem czekolady, zamiast zawartych w menu wiśni.

  Zupa byłaby dobra, gdyby nie fakt, że jej smak bardziej przypominał zupę śmietanową niż zupę rakową, choć przyznam szczerze: szyjki rakowe były wyśmienite. Do konsystencji kremu było jej bardzo daleko, a zupa, która miała być z knelem śmietanowym, była tak zaciągnięta śmietaną, że owa śmietana zdominowała jej smak - szkoda. O kawiorze - jeśli w ogóle był w tej zupie - nie wspominam, bo nie było go nawet czuć.

  Stek to totalna porażka. Przygotowany z najgorszego kawałka mięsa przy ogonie, gumowy i pomimo, że miałbyć well done, nie był wysmażony do stopnia, jaki powinien być. Mięso nie miało nic wspólnego z kruchością. Rozumiem, że zrobienie steka to nie łatwa sztuka, ale jak nie ma się o nim pojęcia, to nie powinno się za niego zabierać. Naprawdę mięso z krzyżowej części może był wspaniałe, aksamitne i kruche w smaku. Ziemniaki przygotowane poprawnie. Dodatek twarożku był miłem kulinarnym akcentem. Szparagi - poza główkami - były rozgotowane, a nie zdrewniałe częsci nie w każdym były odcięte.

  Sernik był zbity i tak po prostu nie smaczny. Dodatek budyniu, zamiast obiecanej czekolady był skrajną ignorancją kucharza. Proszę mi wierzyć, że potrafię odróżnić smak budyniu od czekolady. Zwłaszcza, że budyń był naprawdę marnej jakości.

  Na koniec słów kilka na trmat obsługi kelnerskiej. Bardzo mili i sympatyczni ludzie, jednak nieznajomość podawanych potraw i wciskanie "kitu" to elementy dyskwalifikujące z zawodu kelnera. Na pytanie czy ryba jest świeża? odpowiedź brzmi: "tak". Kiedy pytam czy dorsz również? Pada odpowiedź twierdząca. Kiedy zwracam uwagę, że jest okres ochronny na dorsza, wtedy sympatyczny facet stwierdza: " to zależy jaka ryba. dorsz jest świeżo mrożony". Dramat! Na pytanie, jakiego steka serwuje szef kuchni, pada odpowiedź: "warkocz". Zaskoczony taką odpowiedzią, pytam o część z jakiej pochodzi mięso? Pada odpowiedź: "z ogona". Jeszcze bardziej zaskoczony, zacząłem wątpić gdzie jestem, ale finalnie dowiedziałem się, że mięso pochodzi z części krzyżowej.
  Mili Państwo, pomimo całej sympatii i uśmiechu jakim obdarzyliście nas dzisiaj, nie macie kompetencji do obsługi gości. Może to kwestia braku doświadczenia, może złej organizacji pracy - nie wiem. Ale jako gość chciałbym dostać precyzjne, konkretne i uczciwie informacje na temat serwowanych produktów. Bo to, że kucharz jest - delikatnie mówiąc: trefny, nie znaczy, że Państwo macie tę trefność podzielać.

  Cóż, ja dla tej restauracji wciskam, z całą mocą guzik: OFF.

  Na bank tam nie wrócę, chyba, że ...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ogólna ocena restauracji: 5/5
  Obsługa: 5/5
  Menu: 4/5
  Jakość potraw: 5/5
  Klimat i wystrój: 5/5
  Przystępność cen: 5/5

  To była: kolejna wizyta
  Charakter wizyty: spotkanie z przyjaciółmi
  Czy polecasz ten lokal: Zdecydowanie tak

  Jednym zdaniem...: Pyszna kuchnia, piękne wnętrze

  Pierwszy raz trafiliśmy ze znajomymi przypadkiem, przy okazji wizyty w inkubatorze. Następne wizyty były już zaplanowane. Jako, że jestem fanem mięsa, to najbardziej przypadły mi do gustu policzki, ale wszyscy chwalili też zupy. Rybna była świetna - dużo warzyw, kilka porządnych kawałków ryby. Atmosfera też bardzo przyjemna, trochę się baliśmy, że będzie sztywno, ale miło się rozczarowaliśmy. Jak najbardziej polecamy.

  OdpowiedzUsuń

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html