NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


niedziela, 27 września 2015

Powroty: pyszna włoska pizza w Sempre

Sempre Pizza & Vino to sieciowa już w tej chwili restauracja serwująca klasyczną włoską pizzę na cienkim cieście. Pierwszy raz miałem okazję spróbować pizzy w Sempre w październiku 2013 r. Zachwycił mnie wówczas zarówno sam placek (doskonale chrupiący), jak również dodatki (prawdziwe włoskie i fantastycznie pyszne).


Lokal jest utrzymany w klimatach włoskiej trattorii. Na ścianie cegła pomalowana na biało, drewniane stoły przykryte obrusami w biało-czerwoną szachownicę, dyskretne dekoracje. W centralnym punkcie lokalu królestwo mistrza wyrabiającego pizzę, gdzie każdy z gości może śledzić jak powstaje jego danie. Obsługa jest szybka i sprawna. Zarówno menu, jak rónież pizza pojawiają się na stole bez zbędnej zwłoki.

Dzisiejsza wizyta w lokalu to szybki lunch. Pizza Bresaola oraz kawa latte doskonale się do tego nadała. Cienkie i chrupiące ciasto, bardzo dobrze wypieczone, zostało przykryte pysznym sosem pomidorowym oraz doskonałą włoską polędwicą sezonowaną Bresaola, mozarellą, serem Parmigiano i orzeszkami pinii. Ta kompozycja wysokiej jakości produktów dała niesamowicie smaczne połaczenie. Dodatkowo lokal podaje do każdej pizzy włoską oliwę - do wyboru klasyczną, pikantną lub czosnkową. Polecam zdecydowanie!

Instagram

Koszt posiłki dla dwóch osób (pizza + kawa latte): 59 zł

 
 Facebook Google +
Sempre Pizza e Vino Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html