NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


czwartek, 5 listopada 2015

... gdzie Kurczak i Wołu rządzą pospołu :)

Krowa i kurczak to grill-restauracja zlokalizowana w starej hali produkcyjnej. Do dyspozycji swoich gości ma piętro ze stolikami oraz parter, gdzie samodzielnie można spróbować swoich sił przy grillowaniu potraw.


W menu, oprócz typowych dań obiadowych (rosół, pomidorowa, żur, karkówka, schabowy, kaczka, kurczak, żeberka, steak) znajdziemy również dania do samodzielnego przygotowania. Cała zabawa polega na tym, żeby do gorącego bulionu wrzucić wybrane przez siebie dodatki tworząc własną kompozycję smakową zupy lub usmażyć na gorących kamieniach lawowych wybrane przez siebie kawałki mięsa.

Niezwłocznie po naszym wejściu pojawiła się kelnerka z kartą oraz wyjaśnieniem zasad komponowania własnych dań. Karta jest dosyć mocno rozbudowana. Ceny są przystępne. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie.

Zamówione dania, to: mini burgery, bulion wołowo-drobiowy oraz trzy rodzaje marynowanych mięs na kamieniu lawowym.

Instagram

Obiad zaczęliśmy od przystawki pod postacią 3 miniburgerów. Różniły się tylko dodatkami, mięso było w nich dokładnie takie samo. Oprócz burgera tradycyjnego na talerzu pojawił się również burger hawajski oraz z dodatkiem bekonu. Mięso było soczyste i smaczne. Dobrze doprawione.  Bułka była chrupiąca. 

Instagram

Instagram

Instagram

Instagram


Zupa, to bulion drobiowo-wołowy, bardzo intensywny w smaku i mocno aromatyczny. Do bulionu, w charakterze dodatków, dobraliśmy warzywa grillowane, wołowinę oraz makaron. Po dodaniu do bulionu dodatków i podgotowaniu całości przez 5 minut otrzymaliśmy solidną porcję smacznej zupy.


Instagram


Danie główne, to trzy kawałki zamarynowanych mięs (pierś z kurczaka, wieprzowina, wołowina), talarki ziemniaków oraz cukinii, a także sałatkę. Zabawa polega na tym, żeby na rozgrzanym kamieniu usmażyć mięsa oraz warzywa zgodnie ze swoimi preferencjami. Fajna zabawa połączona z dobrym jedzeniem. Jedynym minusem dania były podane do mięs sosy: wyglądały i smakowały mocno syntetycznie, chociaż kelnerka zapewniała, że są przygotowywane w lokalu.

Krowa i Kurczak to fajna alternatywa dla zwykłych lokali na spędzenie czasu ze znajomymi. Szczególnie, jeśli czas nas nie goni. Można połaczyć przyjemność ze wspólnego spędzania czasu z przyjemnością gotowania oraz późniejszego jedzenia przygotowanych własnoręcznie dań.

Koszt posiłku dla dwóch osób (burgery+bulion+deska dla dwojga+napoje): 175 zł Facebook Google +
Krowa i Kurczak Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html