NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


czwartek, 12 listopada 2015

Smaczne i tanie jedzenie na lotnisku Okęcie... czy to możliwe?

The Flame RestaurantBar jest lednym z kilku lokali zlokalizowanych w strefie gastronomicznej hali odlotów Lotniska Okęcie. Wbrew obiegowym opiniom lokal ten udowadnia, że można karmić pasażerów linii lotniczych smacznie, a przede wszystkim tanio. 

Karta dań jest bardzo krótka. Znajduje się w niej zaledwie kilka dań obiadowych i zup. Ceny standardowe są mocno zaporowe, szczególnie że osobno jest liczony mięsny składnik dania i osobno dodatki (ryż, frytki, surówki). Właściciel lokalu postanowił jednak mocno zredukować ceny wybranych dań z karty, o czym informują reklamy przed lokalem, I tak zupy nie kosztują prawie 20 zł, tylko 11-12 zł, hamburger wołowy w bułce z dodatkiem frytek kosztuje 29,90zł (cena z karty to 45zł) a klasyczne dania obiadowe (np.: grillowana pierś z kurczaka z ryżem i warzywami) kosztuje również 29,90zł (cena z karty to ponad 60 zł). Nie trzeba dodawać, że tak mocna redukcja cen powoduje, że lokal jest prawie cały czas pełen gości :)  Obsługa jest szybka i sprawna, a przede wszystkim dosyć liczna.

Zamówione przeze mnie danie, to właśnie pierś z kurczaka z ryżem oraz grillowanymi warzywami.

Instagram

Jedna średniej wielkości podwójna pierś została zgrillowana z niewielką ilością soli oraz ziołowymi przyprawami. Była soczysta i smaczna. Do tego ugotowany al dente ryż. Jedyny minus za warzywa (bakłażan, marchewka, papryka, cebula), ponieważ były zbyt miękkie. 

Lokal polecam, ponieważ właścieciele udowadniają, że również na lotnisku można karmić smacznie, a przede wszystkim za rozsądne pieniądze. Szczególnie na tle konkurencyjnych lokali, które za kanpkę lub ćwiartkę odgrzewanej pizzy każą sobie płacić 20-25 zł.

Koszt posiłku dla jednej osoby (zupa + danie obiadowe + cola 0,5l): 52 zł



The Flame Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html