NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


niedziela, 3 stycznia 2016

BIERHALLE - ŻEBERKA I PIWO

Przebywając służbowo w Warszawie, odwiedziłem wraz z pracownikami lokal Bierhalle w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Marszałkowskiej. Warty zwrócenia uwagi jest fakt, że miejsce to, to nie tylko restauracja, ale również browar, w którym można skosztować naturalnego piwa o róznorakich smakach. Restauracja - browar urządzona jest w stylu monachijksiego lokalu. Wszędzie wywieszone są kraciaste flagi, tak bardzo charakterystyczne dla monachijskiej tożsamości. 

W pierwszej kolejności wypiłem piwo - podane w litrowym kuflu było przepyszne w smaku. Nazwane jako marcowe, charakteryzowało się smakiem słodu oraz nutką goryczki. Piwo marcowe, to tradycyjne piwo podawane w czasie Oktoberfest odbywającego się co roku w Bawarii.  

Kolejnym piwem był Weizen. Piwo pszeniczne o intensywnym smaku z wyczuwalną nutą banana, chmielu oraz gożdzików. Na koniec wróciłem do opisanego wcześniej piwa marcowego.
Jako danie głowne zamówiłem żeberka wieprzowe w sosie BBQ z zapiekanymi ziemniaczkami oraz surówką z białej kapusty. Solidny kawał mięsnych, kruchych i doskonałych w smaku żeberek - bardziej mięsnych niż tłustych. Doskonały sos BBQ dopełniał smaku cudownego smaku mięsa. Surówka była równie smaczna. Ziemniaczki przygotowane doskonale - nie przesiąkniete olejem.

Wspaniałe miejsce na łyk dobrego piwa oraz skosztowanie prawdziwej i dobrek kuchi, w garkach której miesza sam Kurt Scheller :)

Koszt posiłku wraz z piwem około 120 zł.Bierhalle Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html