NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


sobota, 23 stycznia 2016

Sphinx Rumia... baaardzo przewidywalnie

Sphinks w Rumii zlokalizowany jest na terenie centrum handlowego Port Rumia. Znajduje się w wydzielonej strefie, skupiającej kilka lokali gastronomicznych. Przyznam szczerze, że w moim odczuciu umiejscowienie tej strefy jest fatalne. W centralnym punkcie główbego ciągu komunikacyjnego obiektu zrobiono obniżenie podłogi na kilka schodków i w tej wydzielonej strefie umieszczono lokale. W efekcie klienci pobliskich sklepów mogą swobodnie z wysokości zaglądać w talerze gości lokali, co nie jest komfortowe. Dodatkowo w tej strefie jest po prostu zimno.

Zamówione dwa dania obiadowe z menu lunchowego: karkówka oraz delikatna shoarma drobiowa. Obie podane z ryżem oraz zestawem surówek.

Karkówka była miękka i soczysta, jednak bardzo mocno poprzerastana. To zdecydowanie zepsuło mi przyjemność jedzenia. Shoarma z kurczaka dla odmiany była zbyt mocno podpieczona, a przez to lekko sucha. Ryż był smaczny, ugotowany al dente. Surówki smakowały jak typowy produkt robiony masowo. W efekcie zamiast smacznego i domowego dodatku do obiadu otrzymałęm raczej niejadalny i niedoprawiony produkt.
Po raz kolejny przekonałem się, że Sphinx to kolejna wersja fastfoodowego jedzenia.

Koszt posiłku (danie obiadowe + sok): 26 zł / 36 zł
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html