NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


sobota, 18 czerwca 2016

Express czyli pizza w 5 minut

Pizza Hut jest znaną siecią restauracji z obsługą kelnerską serwujących pizzę oraz bar sałatkowy. Niedawno w gdańskim Centrum Handlowym Auchan został otworzony lokal tej sieci w nieco zmienionym formacie: Pizza Hut Express.


Przy ladzie zamawiamy wybrane rodzaje pizzy (8 rodzajów, na cienkim cieście, wielkość placka 23 cm), które możemy zjeść zarówno na miejscu jak również wziąć ją na wynos. Niezależnie od tego, na co się zdecydujemy mamy gwarantowane, że danie otrzymamy w 5 minut. Gdyby się tak nie stało, następną pizzę otrzymujemy gratis (zgodnie z Regulaminem oferty). Ceny bardzo korzystne: od 9,95 do 16,95 za całą pizzę.


Zamówiłem jedną z droższych wersji: Prosciutto z ziołowym sosem pomidorowym, włoską szynką sezonowaną, serem Grand Padano, pomidorkami koktajlowymi, serem mozzarella i rukolą.  
Przyznam szczerze, że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Przede wszystkim na danie czeka się faktycznie 5 minut. Na wyświetlaczu można na bieżąco kontrolować , ile czasu pozostało do wydania dania. Pizza jest robiona ze świeżych składników, na oczach klientów. Placek był idealnie cienki i chrupiący. Ser Grand Padano oraz szynka zostały położone na już upieczoną pizzę, dzięki czemu zachowały swój doskonały smak. Słowem: doskonałe włoskie danie w rozsądnej cenie i przede wszystkim szybko. Polecam zdecydowanie!

Koszt posiłku: 15,95 złPizza Hut Express Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html