NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


czwartek, 24 listopada 2016

Między bułakami... homemade taste

Między bułkami jest niewielkim lokalem w centrum Warszawy, specjalizującym się w burgerach. Trafiłem do niego z marszu zachęcony sloganem "homemmade taste".

Lokal jest dwupoziomowy. Na parterze znajduje się bar, przy którym składamy zamówienie oraz dwa stoliki. W górnej części znajduje się sala dla gości, gdzie można przysiąść na wygodnych kanapach rozmieszczonych wzdłuż ścian lub na klasycznych krzesłach. Lokal jest bardzo przytulny i kameralny. Surowa czerwona cegła na ścianach, lekko przygaszone światło oraz drewniane stoliki nadają całości ciepłego klimatu.  W tle lekko głośna muzyka.

Menu jest wypisane kredą na czarnej ścianie nad barem, Do wyboru mamy kilka wariantów burgerów, zupę, domowe frytki oraz opiekane ziemniaki. Zgodnie z informacją znajdującą się przy menu, burgery są robione z wołowiny odmiany belgijskiej biało-błękitnej. Bułki są wypiekane na miejscu. Ceny umiarkowane. Dania zamawiamy przy barze, są one donoszone do stolików przez kelnerki. Czas oczekiwania na burgera, to około 12 minut.

Zamówione dania, to: burger cowboy, frytki i lemoniada cytrynowo - bazyliowa.
Średniej wielkości bułka wyglądała i smakowała naprawdę fantastycznie (była chrupiąca i dobrze wypieczona). W środku znalazł się bardzo soczysty kawałek mięsa, wypieczony na różowo, który okrywał mocno nieapetycznie roztopiony ser, bekon, odrobina sosu BBQ, sałata, pomidor, cebula i ogórek. Mięso było niedoprawione, przez co było mocno jałowe w smaku. Lubię wołowinę usmażoną medium, jednak mięso sprawiało wrażenie lekko niedopieczonego. Jedynym jego atutem było to, że było bardzo soczyste. Ser nie miał kompletnie smaku, podobnie jak plasterek bekonu który się znalazł na kotlecie, Sam sos BBQ był bardzo smaczny i fajnie pikantny, jednak jego ilość była zbyt mała, żeby nadać charakteru i smaku burgerowi.Grubo siekane frytki były moim zdaniem niedorobione. Powinny być chrupiące i złociste, a były mocno zwiotczałe. Nie pomógł im nawet sos, który został podany do frytek.


Najlepszym elementem dania była lemoniada zrobiona z cytryny z dodatkiem bazylii. Fajny lekki i mocno orzeźwiający smak. Po prostu doskonała.

Lokal jest fajny i przytulny, obsługa jest bardzo miła i profesjonalna, jednak dania zdecydowanie do poprawy. Mocno się zastanowię, zanim tam wrócę.


Koszt posiłku (burger+frytki+lemoniada): 42 zł


Między Bułkami Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html