NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


niedziela, 20 listopada 2016

PANE VINO E DSAN DANIELO PADOVA, ITALY

Dwugodzinna sjesta powszechna we Włoszech wymusiła na nas konieczność zrobienia sobie przerwy w zwiedzaniu, podczas której postanowiliśmy przekąsić coś lekkiego. Do Pane Vino e San Danielo trafiliśmy klucząc uliczkami urokliwej Padwy. Zatrzymaliśmy się tam tylko dlatego, że od strony ulicy znajdowały się stoliki z parasolami, które wskazywały że w tym miejscu jest lokal.

Restauracja jest niewielka, znajduje się w nieciekawym z zewnątrz budynku, w równie nieciekawej okolicy. Zmęczeni jednak zwiedzaniem Padwy i gorącem postanowiliśmy już nie szukać dalej. Karta dań jest krótka, a ceny umiarkowane. W menu jest wydzielona karta z daniami regionalnymi. Obsługa jest szybka i sprawna. Na zamówione dania czekaliśmy około 15 minut.

Wybraliśmy burgera z dodatkami i domowy makaron z sosem bolognese.

W oczekiwaniu na zamówione dania otrzymaliśmy koszyczek ze świeżym i chrupiącym pieczywem, które doskonale smakowało z oliwami smakowymi znajdującymi się na stole.
Burger należał do kategorii "mały", w sam raz jednak na niewielki głód. W chrupiącej bułce z sezamem znalazło się bardzo soczyste i smaczne mięso z dodatkami. Domowej roboty makaron ugotowany al dente pomimo swojej grubości został wymieszany z doskonałym w smaku sosem mięsno-pomidorowym. Oba dania bardzo smaczne.

Koszt posiłku dla dwóch osób (danie główne): 24 euro

Adres lokalu: Via Allesio Giulio 4,Padova, ItalyBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html