NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


niedziela, 19 marca 2017

Oliva Verde... pizza włoska

Warszawska Trattoria Oliva Verde to niewielka pizzeria zlokalizowana przy ul. Puławskiej. Wystrój lokalu jest bardzo przytulny i zachęca do tego, żeby zająć w nim stolik. Dominują odcienie zieleni i żółci. Zdecydowanie za głośno grała muzyka, która nie pozwalała na swobodną rozmowę z obsługą lokalu.

Pomimo tego, że na stronie firmowej lokalu jest pełne menu, w lokalu otrzymałem tylko kolorową ulotkę formatu A5 z wykazem pizzy. Ceny są umiarkowane.

Zamówiona przeze mnie pizza to Oliva Verde z karczochami, sosem pelati, mozzarellą, oliwkami czarnymi i zielonymi oraz szynką parmeńską, Na średnio cienkim, dobrze wypieczonym cieście znalazł się smaczny sos pomidorowy pelati z dodatkiem czosnku i bazylii. Zdecydowanie dominującym składnikiem dania był ser. Ciasto było lekko ciągnące się - jestem przyzwyczajony do chrupiącej jego wersji. Karczochy, oliwki i szynka były smaczne. Ogólnie jednak pizza jako całość była lekko jałowa w smaku. Zdecydowanie zamiast słabej jakości suszonej mieszanki ziołowej z dominującym smakiem tymianku można było zastosować świeże zioła.

Koszt posiłku (pizza+sok): 35 zł
Adres lokalu: Trattoria Oliva Verde, Warszawa Puławska 17


Oliva Verde Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html