NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


poniedziałek, 6 stycznia 2020

Patelnia VERLONI Florence Duo VL-FP3D28N38 28 cm

Verloni, to gama produktów przydatnych w każdej kuchni. Podczas robienia świątecznych zakupów w jeden z hal typu Cash&Carry natrafiłem na patelnie o nazwie VERLONI Florence Duo VL-FP3D28N38. Zaintrygowała mnie ze względu na swoją budowę: dwie połączone ze sobą patelnie.

Po dokładnym obejrzeniu nowego zakupu w domu oraz przetestowaniu go w czasie pieczenia mięsa, dostrzegłem więcej plusów tego produktu. Pomimo swojej wielkości (28 cm), patelnia jest bardzo lekka, ponieważ wykonano ją z aluminium. W bakelitowej rączce, która nie nagrzewała się podczas smażenia umieszczono mocny magnes, który powoduje, że patelnia nie otwiera się podczas wykonywania jakichkolwiek ruchów z nią (np.: odwracanie). Pomiędzy patelniami umieszczona została uszczelka silikonowa, która zapewnia szczelność całej konstrukcji. Wnętrze patelni zostało pokryte powłoką granitową, która dzięki swojej lekkiej porowatości zapobiegała przywieraniu mięsa podczas smażenia. Dno jednej z części jest gładkie, drugie posiada dodatkowe wypukłości, które pozwalają użyć mniejszej ilości tłuszczu w czasie smażenia. W patelni zaprojektowano również niewielki otwór w bocznej części patelni oraz rynienkę, która pozwala w łatwy sposób usunąć nadmiar płynów z wnętrza patelni, bez konieczności otwierania całości. 

Mięso smażyło się w tej patelni zdecydowanie krócej, posiadało również bardziej delikatną strukturę oraz było bardziej soczyste. Polecam każdemu!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią o lokalu?

Wypełnij formularz: http://www.smakosze.info/p/podziel-sie-opinia.html