NASI PARTNERZY

NASI PARTNERZY:


O blogu

Gotowanie to moja pasja, a smaczne i efektownie podane jedzenie cenię sobie wysoko. Ponieważ lubię odwiedzać restauracje - zarówno prywatnie, jak i w ramach podróży służbowych - a także lubię się dzielić swoimi opiniami postanowiłem zebrać je w jednym miejscu, na tworzonym przeze mnie blogu "smakosze.info".


Cieszy mnie, kiedy mogę pochwalić dobre miejsca, nie mam też oporów, żeby odradzić te złe. Staram się, żeby każda z moich opinii była szczegółowa i konstruktywna. Od razu też uprzedzę: nie mam wykształcenia gastronomicznego, zatem każdą z moich opinii należy traktować jako subiektywną ocenę przeciętnego gościa restauracji. Lubię natomiast gotować, a dzięki uczestniczeniu w warsztatach kulinarnych mam pojęcie, jak należy mieszać w garach :)

Moim celem jest sprawienie, żeby w polskich restauracjach działo się coraz lepiej oraz, żebym idąc do lokalu, miał pewność, że prezentuje on wysoką klasę, niezależnie od tego, czy jest to osiedlowa rodzinna restauracyjka czy też restauracja na głównej ulicy miasta w hotelu z wieloma gwiazdkami. Marzy mi się, żeby każdy lokal działał w taki sposób, że miłość do jedzenia i szacunek do gościa lokalu czuć było od pierwszego do ostatniego kęsa.

Każda z zamieszczonych przeze mnie opinii jest całkowicie subiektywna. Pozytywna opinia nie jest w żaden sposób sponsorowana. Natomiast jeśli właściciel chce wypromować swój lokal zapraszając mnie na menu degustacyjne, ponieważ jest przekonany że oferuje dobrą kuchnię mogę takie zaproszenie przyjąć. Jednak do niczego mnie ono nie zobowiązuje i jeśli moja opinia z wizyty będzie negatywna, taka zostanie opublikowana. Bardzo chętnie też przyjmę zaproszenia na spotkania czy pokazy organizowane przez właścicieli restauracji, żeby je później zrelacjonować na blogu.

Lokale szczególnie warte polecenia - w mojej ocenie - umieściłem w zakładce Polecam! Umieszczone tam restauracje zachwyciły mnie jakością serwowanych dań, klimatem lokalu oraz wyjątkową obsługą. Do części lokali wracam po jakimś czasie, żeby sprawdzić czy nadal utrzymują na tyle wysoki poziom, żeby je szczególnie rekomendować. Każda z wyróżnionych w ten sposób lokali otrzymuje naklejkę z rekomendacją bloga. Blog ma otwarta formułę, co oznacza, że każdy wpis jest mile widziany. Tak więc Drodzy Miłośnicy wspaniałego jedzenia: odwiedzajcie lokale, testujcie potrawy i piszcie do mnie dzieląc się swoimi opiniami: zarówno tymi pozytywnymi jak i tymi negatywnymi
W razie pytań lub ofert współpracy można się ze mną skontaktować pisząc na adres: kontakt@smakosze.info